„Bez práce nejsou koláče.“

„Tajemstvím úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.“

„Není specialista ten, který všechno ví, ale ten kdo dokáže své znalosti aplikovat a předávat je dalším lidem.”

„Neustále se zdokonaluj a buď vždy připraven.“

„Chci mít vždy naprosto férový přístup ke všem kolem mě a očekávám jej i od ostatních.“

České Budějovice
Robert Bosch, spol. s r.o.

Společnost Robert Bosch v Českých Budějovicích je závod s nejmodernějším vybavením a infrastrukturou na koncernové úrovni Bosch, vlastním oddělením vývoje a výzkumu, včetně zkušebny pro dlouhodobé zkoušky. V současné době se přes 2500 zaměstnanců podílí na výrobě a vývoji komponentů do osobních aut pro všechny významné evropské, některé japonské, asijské a jihoamerické automobilky.

Zajímá Vás více podrobností o firmě Robert Bosch v Českých Budějovicích?

Studentské praxe

Desítky studentů a studentek VŠ převážně technického, ale i ekonomického zaměření, s aktivní znalostí anglického nebo něměckého jazyka získají ročně praxi u společnosti Robert Bosch, spol. s r.o. České Budějovice. Poznáte chod odborných oddělení, spolupracujete na projektech nebo získáváte první cenné pracovní zkušenosti v prostředí mezinárodní společnosti.

 

Stipendijní program

Jste studentem s nadprůměrnými znalostmi a dobrou znalostí cizích jazyků? Stipendijní program společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích Vám dá příležitost zařadit se do vybrané skupiny studentů, kteří dostávají nadprůměrnou finanční podporu a k tomu všemu i garanci uzavření pracovní smlouvy po skončení studia! Více podrobností v příloze.

Závěrečné práce

Součástí podpory startu kariéry u společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích je i spolupráce na Vaší diplomové či bakalářské práci. Každoročně nabízíme seznam témat, přičemž je možné domluvit se na individuálním tématu. Závěrečná práce je skvělou příležitostí, jak nastartujete Vaši budoucí profesní kariéru!

 

Trainee program

Ambiciózním absolventům a absolventkám univerzit s technickým, ale i ekonomickým zaměřením, nadprůměrnými studijními výsledky a aktivní znalostí cizích jazyků nabízíme jedinečnou příležitost absolvování tzv. Trainee programu společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích. Cílem tréninkového programu s pracovním pobytem v zahraničí je příprava na Vaši budoucí roli vedoucích pracovníků/pracovnic pro potřeby společnosti Bosch.